187 Views

Jak oczyścić organizm za pomocą medycyny naturalnej?

medycyna (21)Każdy od czasu do czasu lubi niezdrowe, tłuste jedzenie. Jest ono bardzo smaczne, ale nikt nie zastanawia się jak wpływa na zdrowie człowieka. Takie jedzenie znacznie obciąża organizm, sprawiając, że nasza odporność spada. Warto więc co jakiś czas decydować się na usuwanie toksyn z organizmu. Poprawi to nie tylko zdrowie ale również samopoczucie. Nie trzeba chodzić do lekarza aby o siebie zadbać. Medycyna naturalna, również zawiera takie sposoby.
Jednym z takich sposobów jest sok z pora. Należy wycisnąć sok z pora i następnie przez około tydzień czasu pić po szklance dziennie
Innym sposobem jest picie soku z kapusty zmieszanego pół na pół z wodą. Również należy pić szklankę przez przez około tydzień. Najlepiej na czczo, lepiej wtedy działa.
Kolejnym sposobem jest picie soku z czarnej rzodkwi. Również należy wycisnąć sok z rzodkwi, następnie zmieszać z wodą. Nie zaleca się pić dziennie większej dawki niż dwie łyżki. Większa dawka może źle wpłynąć na organizm człowieka. Kuracja również powinna trwać około tygodnia.

Inne artykuły o zdrowiu i medycynie:

About the author:
Has 117 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: kreda sisa, certyfikat flange fitter, zerwany triceps, vetrex-v90-alphaline, usuwanie graffiti toruń, szycie firan kędzierzyn, kubota l3200 cena, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, balayage kraków, etykiety inspekcyjne z datą

Back to Top